Řeka Bečva
Bečva vzniká soutokem Vsetínské a Rožnovské Bečvy ve Valašském Meziříčí. Obě řeky pramení na svazích Vysoké, Vsetínská Bečva (též označována jako Horní Bečva) na jižním a Rožnovská Bečva (též označována jako Dolní Bečva) na severním.
Rožnovská Bečva od pramene v nadmořské výšce 870 m n. m., směřuje na sever, v údolí se stáčí západním směrem, napájí vodní nádrž Horní Bečva a protéká obcemi Horní, Prostřední a Dolní Bečva, dále Rožnovem pod Radhoštěm a mezi obcemi Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Veselá a Hrachovec míří k soutoku ve Valašském Meziříčí. Na své cestě přibírá zleva vody Solaneckého, Hážovického a Maretkového potoka, zprava se do ní vlévají Mečůvka, Kněhyně, Dolní Rozpitý potok, Hornopasecký a Dolnopasecký potok, Starozuberský a Zuberský potok, Zašovský a Krhovský potok. Ve Valašském Meziříčí se stéká s Vsetínskou Bečvou.
Vsetínská Bečva od pramene v nadmořské výšce 875 m n. m., směřuje nejprve jižním směrem k osadě Uzgruň. Za ní se stáčí na jihozápad a protéká obcemi Velké Karlovice, kde se do ní vlévají Podťatý a Jezerní potok, Karolinka, kde přibírá vody Velké Stanovnice, dále přes Nový Hrozenkov a Halenkov. Od Huslenek teče na západ a protéká obcemi Hovězí, Janová a Ústí u Vsetína. Pod ústím říčky Senice se tok Vsetínské Bečvy obrací k severu. Protéká územím města Vsetína, kde přijímá zprava Jasenici, zleva Rokytenku. Dále přibírá ještě zleva Semetínský potok a Ratibořku u Jablůnky a zprava u obce Bystřička říčku Bystřici. Severní směr si řeka udržuje až k soutoku s Rožnovskou Bečvou.
Od soutoku Rožnovské a Vsetínské Bečvy ve Valašském Meziříčí, nese jejich společný tok označení Bečva. Odtud teče Bečva severozápadním směrem okolo Hustopečí nad Bečvou, u Hranic se výrazně esovitě stáčí a za městem pokračuje jihozápadním směrem přes Lipník nad Bečvou a Přerov k soutoku s Moravou. Je to největší levostranný přítok Moravy. Do ní ústí v blízkosti Skašovského rybníka mezi Tovačovem a Troubkami, v nadmořské výšce 195 m n. m.
Na dolním toku se u obce Troubky odděluje zleva tok Malá Bečva, která pokračuje dále na jih územím lužních lesů. Výrazně meandruje a teče souběžně s Moravou. Potom se stáčí jihovýchodním směrem, obtéká Chropyni a severně od Kroměříže se vlévá do Moštěnky.
Významnějšími přítoky Bečvy jsou zprava Ludina, Velička, Jezernice a Trnávka, zleva Juhyně. Délka toku od soutoku zdrojnic je 61,5 km, společne se Vsetínskou Bečvou je to 119,6 km. Rožnovská Bečva měří 34,5 km a Vsetínská 58,1 km. U ústí do Moravy dosahuje průměrný průtok 17,5 m3/s.
Povodí Bečvy se všemi svými zdrojnicemi zabírá plochu 1 625,7 km², pričemž častí povodí zasahuje i na Slovensko. Levostranný přítok Podťatý potok totiž odvodňuje prostředníctvím Lemešnej a jejích přítoků severní svahy Javorníků. Rozvodnice mezi povodím Bečvy a povodím Váhu probíhá po hřebeni pohoří v línii sedlo Pindula - Hričovec - sedlo Butorky - Veľký Javorník - Stratenec - Malý Javorník, která už je ale na slovenském území. Ostatní úseky rozvodnice již probíhají po česko-slovenské státní hranici.
Keš najdete poměrně jednoduše:
stačí obejít okolí po kružnici o poloměru 12m od základních souřadnic a hledat pana utíkající, který běží přes kešku.
V keši prosím nechat razítko pro další nálezce a zároveň zpátky zamaskujte pořádně úkryt, děkuji.

Upozornění:
Tato keš, stejně jako pár ostatních přežila archivovaci. Než mě naštve a nebo se rozhodnu co a jak s ní bude či kterou archivuju, bude možné je lovit.