Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Byl jednou jeden event…

Byl v Příbrami a byl squashový. Já jsem tam rád jezdil, ale poslední dobou na to Míra kašle :)

A vzhledem k tomu, že tradiční pražský sportovní event letos zanikl, je čas založit novou serii squashových eventů.  A protože již delší dobu běží mnou pořádané neveřejné setkání hráčů na Mikuláše a Velikonoce, je tu tedy první ročník GEO SQ setkání o putovní pohár.

Přijďte se vypotit na kurt, udělat si příjemné sportovní dopoledne a zbavit se tak předvánočního stresu a nákupního šílenství. Na všechny „atlety“ bude čekat Mikulášský balíček plný podle toho, jak jste letos byli hodní a na vítěze čeká velký putovní pohár! Dvacet z nás se tedy sejde v neděli  7. 12. 2014 v 9:40 ve SQ centru Ohradní a zde započneme boj o prvního vítěze v historii PRGEOSQ  Turnaje. Není se čeho obávat, zahraje si opravdu hráč každé úrovně.

A teď pár nut(d)ných pořadatelských blábolů.

KDY? Neděle  7. 12. 2014 od 9:40 hod. (hrajeme od 10 do 14 hodin systém 4x5 a pavouk do 1. místa)

CO SEBOU ?  SQ  raketu, sportovní oblečení, obuv non marking!